Keletas atsiliepimų iš 5judesių klubų pacientų

vasario 16, 2011 § Parašykite komentarą

Daugiau apie skausmo gydymą judesiu rasite www.5judesiai.lt

Skauda sąnarius
Pranas
Dabar man 45metai, jau nuo trisdešimties metų pradėjo nuolatos skaudėti sąnarius. Eilę metų lankiausi pas šeimos gydytoją tikdėdamąsis pagalbos, tačiau jis tik išrašydavo nuskausminamuosius vaistus ir vėl paleisdavo. Aišku, vaistai šiek tiek numalšindavo skausmą, tačiau skaudėdavo vis tiek. Nuo to nuolatinio skaudėjimo ir vaistų gėrimo pavargau ir aš ir artimieji. Žmona kartą rado internete kliniką kuri rūpinasi mankštomis. Nuėjau kartą ten. Mane ištyrė 2 skirtingų kompetencijų specialistai. Po tyrimo rekomendavo pasikonsultuoti su reumatologu. Jų spėjimai pasitvirtino, tai Bechterevo liga. Labai susikrimtau, bet ne už ilgo grįžau į 5judesių kliniką, ten dirbantis specialistas mane paguodė ir parodė specialią mankštą namuose rytais ir per pietus, tai man laido atsikvėpti kiek lengviau. Tik kiek apmaudu, kad tik metu kentėjau skausmą ir vartojau vaistus, kurie gadino skrandį ir kepenis.
Geros ateities 5judesiam.

Kaklo skausmas
Natalija
Abu su vyru atsitiktinai patekome į autoavariją: stovėjome sankryžoje ir mums į galą įlėkė kitas automobilis. Vyrui nieko, o man stipriai sutraškėjo kaklas. Po šio įvykio kreipiausi į savo šeimos gydytoją, man išrašė apykaklę ir vaistų, sakė, kad nykstelėjau, bet po mėnesio kaklas vis dar skaudejo. Draugė rekomendavo kineziterapeutų komandą pašilaičiuose, man buvo arti namų, tad nuėjau. Ten mane iš naujo “pratestavo”, pasakė ką turiu daryti namuose, dar porą kartų nuėjau į procedūras. Po savaitės jau nieko nebeskaudėjo. Ačiū 5 judesių komandai!

Daugiau apie skausmo gydymą judesiu rasite www.5judesiai.lt

Nugaros skausmas
Antanas
Skauda nugara 15 metų, perėjau poliklinikas, profesorius, manualistus, masažistus. Rezultato negavau, vistiek skaudėdavo ar mažiau ar daugiau. Draugas rekomendavo specialistę žvėryno 5 judesių klinikoj, tai nuėjau, pasirodė nebrangiai, tad nieko rimto nesitikėjau, nes praėjęs tiek specialistų nebeturėjau ko prarasti. Tenai mane ištyrė (tyrimas truko beveik pusantros valandos), jiems ten kažkas buvo
neaišku tai tyrė dviese. Ką aš jums pasakysiu, pasilankiau 5 kartus, sudarė mankštą, kurią kasdien dabar atlieku savarankiškai ir padeda. Kadangi esu tolimų reisų vairuotojas, jei ištisai skaudėtų nugarą – negalėčiau dirbti. Didelis aciu Radvilei, puiki specialiste.

Juosmens skausmas
Kristina
Esu Kristina, šiuo metu studijuoju universitete, paskutiniame kurse. Norėdama susimokėti už mokslus, vakarais dirbu padavėja picerijoje. Daug sėdžiu prie knygų, o likusį laika tenka stovėti darbe, dėl to vakarais pradeda skaudėti nugarą. Viena rytą atsibudus net negalėjau pajudinti kojos. Paskambinau draugui, jis mane nunešė į mašiną ir nuvežė į 5 judesių klubą. Man nebuvo svarbu kas tai per vieta, svarbu padėtų. Mane apspito 3 specialistai. Nepatikėsite, bet jau po 20 min. ėjau savomis kojomis, man rekomendavo pasidaryti magnetinio rezonanso tyrimą. Faktas tas, kad pastatė ant koju ir buvau nuėjus dar kartą, kad sudarytų mankštelę, kuria galėčiau daryti, kai pradeda skaudėti juosmenį. Dabar ir ilgas sėdėjimas prie knygų ir darbas nebekankina, nes nebeskauda. Ačiū 5judesiams!

Tagged: , , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Keletas atsiliepimų iš 5judesių klubų pacientų at 5judesiai.

meta

%d bloggers like this: